Як підібрати колір для перманентного макіяжу губ

Як підібрати колір для перманентного макіяжу губ?

Пігмент при перманентному макіяжі вноситися під шкіру, тому в будь-якому випадку при виборі кольору варто враховувати свій природний цветотип, свій відтінок шкіри.

У двох різних людей один колір пігменту може зажити абсолютно по-різному, адже у кожного свій природний відтінок губ, через який пігмент просвічується.

Зазвичай кольору для татуажу діляться на холодні і теплі відтінки. Якщо свої губки холоднуваті і на морозі можуть віддавати синявою, слід вибрати теплі пігменти, так як холодні можуть тільки погіршити ситуацію. Для своїх теплих губ використовуються протилежні кольори, таким чином колір буде м'яким і природним.

З віком губи у жінок стають більш вузькими, тому краще не використовувати яскраві або темні відтінки, а зупиниться на світлих, нейтральних кольорах, які допоможуть візуально додати об'єм.

Також за допомогою правильно підібраного кольору губ можна візуально скоректувати форму зубів і відбілити їх. Для жінок з викривленою формою зубів не рекомендується використовувати яскраві кольори, а щоб візуально відбілити зубки виберіть теплі відтінки.

Головне в перманентний макіяж, щоб ніхто не здогадався що він у Вас є губи повинні виглядати максимально природно і не привертати увагу своєю ненатуральні. Адже сучасний татуаж - це не декоративний макіяж, а лише спосіб надати свої губам більш свіжий, привабливий вигляд, трохи скорегувати свій природний відтінок і форму.

Статті - перманентний макіяж

Статті та корисна інформація про те, що таке і як робиться перманентний макіяж