Перманентний макіяж брів

Перманентний макіяж брів

Щоб виглядати красиво кожна дівчина користується косметикою і витрачає купу часу на її нанесення. А виглядати красивою цілодобово допомагає перманентний макіяж. Найпопулярнішим вважається перманентний макіяж брів. З його допомогою можна заощадити багато часу, який йде на вимальовування, фарбування брів.

Варто сказати, що далеко не всі дівчата мають гарну форму і густоту брів, щоб надати їм ідеальний колір, форму доводиться звертатися до професійної косметики. Але і тут вони стикаються з безліччю проблем. Адже підібрати колір олівця або тіней, щоб він підходив під колір очей і волосся не так просто. Безперечно, перманентний макіяж популярний, і набирає свої оберти, оскільки майстер сам підбирає форму, необхідний колір, для того щоб все виглядало бездоганно.

Дана процедура передбачає нанесення такого кольору, який підкреслить красу брів. Пошкодження шкіри при перманентом макіяжі мінімальні. Для роботи використовують ультратонкі голки. Завдяки цьому дана процедура вважається безболісною.

Перед початком процедури майстер обговорює форму і колір. Все підбирається індивідуально.

Види: волосковий- домальовують волосся в необхідних місцях, вимальовуються колір і форма брів; змішаний тип - розтушовування і промальовування; м'яке розтушування - застосовується для володарів рідкісних, світлих брів, тонуються свої брови в темний колір, надається ефект нафарбованих брів.

Як же відбувається процедура перманентного макіяжу?

Перед початком процедури майстер оглядає брови клієнтки і починає корекцію за допомогою пінцета і олівця.

Майстер видаляє непотрібні волоски і домальовує місця, де необхідно буде наносити машинкою. Одержаний ескіз він узгоджує з клієнткою і тільки потім починає роботу. Виконується перманентний макіяж одноразовою голкою. 

Протипоказаннями для проведення процедури можуть бути: алергічна реакція на фарбу; вагітність, годування грудьми, менструація; високий тиск; відновлення після важкої операції; СНІД, ВІЛ, гепатит, діабет і ін.

Варто врахувати, що заборонено вживати каву і алкогольні напої за кілька днів до процедури. 

Перманентний макіяж брів
Перманентний макіяж брів
Перманентный макияж бровей
Перманентний макіяж брів

Скільки протримається перманентний макіяж брів?

Цей термін індивідуальний. В середньому це від 1 року до 3-4 років. Для його підтримки необхідно проводити корекцію. Частота корекції залежить від вашого догляду за бровами, типу шкіри, способу життя, клімату.

Чим відрізняється перманентний макіяж від татуж?

  1. Тривалість еффекта. Татуаж залишається назавжди, змінюється лише яскравість. Перманентний макіяж проходить вже через 1.5-3 року.
  2. Використовуваних пігментів. Роблячи татуаж, відбувається більш глибоке потрапляння фарби під шкіру. При перманентному макіяжі значно менше.
  3. Період загоєння. Скоринка, яка утворюється, після процедури проходить вже через пару тижнів, а після татуажу протягом місяця.

Підводячи підсумок, слід зазначити, що хороший догляд після проведеної процедури і дотримання всіх рекомендацій допоможе зберегти результат значно довше. Робота, виконана професіоналом, залишить лише позитивні емоції, прикрасить обличчя, зробить його більш привабливим.

Статті - перманентний макіяж

Статті та корисна інформація про те, що таке і як робиться перманентний макіяж