Перманентний макіяж очей

Перманентний макіяж очей

Останнім часом серед жіночої статі з'явилася нова модна тенденція - перманентний макіяж очей. З ним можна не тільки заощадити гроші на косметичних засобах, але і не витрачати час на бойову розмальовку під час ранкового, денного або вечірнього туалету. Дівчина може виглядати чудово цілодобово і бути впевненою в своїй неповторній красі! Саме тому такий вид макіяжу набув значної популярності серед представників прекрасної половини людства.

В світі існує по більшій мірі кілька видів перманентного макіяжу для очей.

Татуаж з розтушовуванням

Такий перманент підійде для любительок яскравого макіяжу. Майстер проводить на столітті чітко проведену стрілку і в потрібному місці виконує растушевку бажаної інтенсивності. Виходячи з побажань клієнтки, підводять і нижню повіку, коригуючи таким чином форму очей. При такому татуаже можна досягти ефекту smokyeyes, а також він в деяких випадках допомагає приховати дрібні зморшки.

Татуаж зі стрілкою

В цьому випадку представницям жіночої половини населення пропонується великий вибір довжини, ширини і форми стрілок. Майстер проводить повне фарбування шкіри століття над війковим простором, найчастіше чорною підводкою. За допомогою різного виду стрілок можна створити будь-який образ, кому який припаде до смаку. Але не рекомендується робити промальовування нижньої повіки - це може зробити погляд втомленим або просто зіпсувати зовнішній вигляд, адже не кожній дівчині таке підійде.

Межреснічного татуаж

фанатка природного макіяжу, без сумніву, підійде цей перманент. Закрашивается шкіра повік в межреснічного просторі, щоб вії здавалися густіше, а погляд - виразніше. Жінки можуть робити собі такий татуаж і на верхньому, і на нижньому столітті. Він підходить більшості дівчат, тому що візуально створює ефект не займаного макіяжем особи (при якісному виконанні виглядає як тонка природна лінія).

Перманентний макіяж очей
Перманентний макіяж очей
Перманентний макіяж очей
Перманентний макіяж очей

Рекомендації для правильного вибору перманенту

Ознайомившись з варіантами, можна перейти до деяких корисних порад для підбору татуажу, який підійде для тієї чи іншої дівчини. За допомогою таких рекомендацій, можна вирішити, який саме перманентний макіяж для яких очей підійде, адже дуже важливо вибрати підходящий варіант і не помилитися з вибором:

 1. Більшості дівчат радять вибирати мигдалевидну форму - вона ідеальна для більшості очей. Але для близько посаджених очей не рекомендується підкреслювати внутрішній куточок очей, краще віддати перевагу зовнішньому. З широко посадженими очима необхідно зробити навпаки.
 2. Вузькі очі округлюють, роблячи акцент на широкому штриху в центрі.
 3. зафарбовування всю лінію росту вій і малюючи маленьку і акуратну стрілочку, коректують форму великих і круглих очей. Іноді підводять нижню повіку, зробивши основний акцент посередині.
 4. Роблячи стрілку на зовнішньому кутку, відкривають дуже маленькі очі. Рекомендують підводити і нижню повіку, що не поєднуючи його контуром з верхнім.
 5. При навислих століттях нижню повіку не підводить, а верхнє покривають підведенням від внутрішнього куточка, але не до кінця очі.
 6. Тонка растушевка світлим кольором для лінії межреснічного простору підходить для глибоко посаджених очей.
 7. Широка підводка на опуклих очах ускладнює повіки, що явно не додасть краси, для такого випадку використовують татуаж з розтушовуванням.
 8. Виділення частини нижньої повіки світлим пігментом в поєднанні з прямою стрілкою коригує розкосі очі.

Плюси перманентного макіяжу

 • З таким макіяжем дівчина в будь-який час доби і де завгодно може виглядати прекрасно.
 • растекшуюся туш, розмазані тіні - ці неприємності залишать дівчат в спокої.
 • Приховуючи дрібні зморшки і роблячи виразніше погляд, татуаж робить жінок молодше.
 • Якщо захочеться, то навіть можна і фарбуватися. Але підводки вистачить на більш довгий термін.
 • Для такого макіяжу використовуються безпечні матеріали, тому турбуватися нема про що.
 • Перманент може підкоригувати будь-яку форму очей.
 • Залишається час для сну, замість стомлюючого і довгого ранкового марафету.
 • Процес займає невелику кількість часу і майже не приносить болю.
 • Процедура перманентного макіяжу також є і для брів, губ.
 • Зараз це порівняно недорога послуга, крім того, в деяких салонах проводяться акції.
 • Перманент не робиться на все життя, всього лише на якийсь певний термін. Навіть якщо він набридне, то можна почекати, коли пройде його термін і, можливо, ще поекспериментувати.

Користуючись цим досягненням людства, прекрасна стать може ще деякий час повалятися в ліжечку перед робочим днем, не турбуючись про те, що не встигнуть зробити макіяж або про те, що він розмаже. Не виключено і те, що жінки будуть перебувати в гарному настрої, прокидаючись вже нафарбованими.

Статті - перманентний макіяж

Статті та корисна інформація про те, що таке і як робиться перманентний макіяж