Перманентний макіяж як альтернатива макіяжу

Перманентний макіяж як альтернатива макіяжу

Перманентний макіяж - це чудовий варіант для тих, кому набридло щоденне проведення часу перед дзеркалом, витрачений на нанесення make-up. Для тих, хто хоче виглядати чудово і в дощову, і в жарку погоду.

Татуаж - це не тільки заміна щоденного макіяжу. Ця процедура є також прекрасним шансом на виправлення вад обличчя, губ, брів, а також на здійснення мрії про створення грайливих елементів типу родимок-мушок.

Перманентний макіяж губ
Перманентний макіяж губ
Перманентний макіяж губ
Перманентний макіяж губ

Красиві губки з сексуальною пухкістю - це заповітне бажання багатьох жінок, які в гонитві за ним вдаються до ін'єкції гіалуронової кислоти. Але не меншою кількістю прихильниць володіє і татуаж губ - завдяки цій процедурі губи, можливо, зробити чарівно пухкими і молодими.

Був час, коли в тренді було створення темного контуру губ, але зараз така тенденція поступилася п'єдестал природності, яка зуміла знайти своє місце і в перманентному мейк-апі: дівчата в більшості своїй вважають за краще вибирати натуральні нюдовие відтінки. Крім відтворення контуру неодмінно повинна бути виконано розтушування, без якого макіяж буде здаватися грубим і зовсім неприродно.

До початку основних дій майстер наносить контур і намічає відтінки пігменту. Після цього фахівцем робиться місцеве знеболення і безпосередньо татуаж, тобто підшкірне введення пігменту. Потрібно зауважити, що дана операція з часом стає все безболісніше і коротше, почасти завдяки великій кількості різновидів голок.

Типи татуажу губ:

  1. Акварельний.
  2. Помадний.
  3. Нюдовий.

Плюси:

Відпадає потреба в придбанні дорогих косметичних засобів.
Економиться час, що витрачається на створення мейк-апу.

Мінуси:

Якщо не було зроблено розтушування, нанесення декоративної косметики залишається потребою, так як інакше губи будуть виглядати вульгарно. Прийнято вважати, що перманентний мейк-ап очей - операція болюча. Почасти і з цієї причини вона проводиться не так часто, як татуаж губ або брів.

Ці побоювання без грунтовні, завдяки існуванню індивідуально підбирається знеболювання.

Перманентний макіяж очей
Перманентний макіяж очей
Перманентний макіяж очей
Перманентний макіяж очей

Найкращий варіант татуажу очей - тонка стрілка, яка проводиться прямо по лінії війкового зростання.

Варіанти перманентного make-up очей:

  1. Стандартні стрілки класичного вигляду.
  2. Заповнення простору між віями для створення ефекту об'ємних вій.
  3. Ефект тіней.

Плюси:

Економляться кошти на придбання декоративної косметики.
Зовнішній вигляд постійно акуратний.

Перманентний макіяж брів
Перманентний макіяж брів
Перманентний макіяж брів
Перманентний макіяж брів

Форма брів - одна з головних складових грамотного make-up. Саме тому важливою необхідністю є спочатку ретельний підбір форми і кольору, перш ніж приступити до татуажу брів.

Для тонких брів світлих відтінків бажана тонування або, інакше, акварельний техніка перманентного make-up брів - ці варіанти створять ефект брів, які скориговані за допомогою олівця і тіней.

Шатенки і брюнетки, що володіють натуральним кольором волосся, можуть скористатися волоскові методом, у випадку з яким майстром малюються окремі волоски з урахуванням напрямку росту власних.

Види перманентного make-up брів:

  1. Хмарно тонування.
  2. Волоскова техніка.
  3. Акварельний метод.

Плюси:

Не потрібно думати про те, що брови потребують корекції.

Мінуси:

Необхідність підтримки форми, позначеної татуажем.

Потрібно пам'ятати, що за один раз бажано робити лише два варіанти перманентного make-up, хоча ця умова і необов'язково.

Пам'ятайте про те, що перманентний макіяж згодом тьмяніє, а значить необхідно буде в подальшому звернутися до фахівця за корекцією. Потрібно не забувати і про здоровий глузд, вибираючи відтінки пігменту, адже тільки це дасть вам можливість виглядати натурально і могти коригувати власний образ за допомогою декоративної косметики так, як того буду вимагати ваш настрій і обставини.

Статті - перманентний макіяж

Статті та корисна інформація про те, що таке і як робиться перманентний макіяж