Симетричні брови, бути чи не бути

Симетричні брови, бути чи не бути

Усім давно відомо що асиметрія людського обличчя є нормою. Але найчастіше, прийшовши на процедуру татуажу жінки хочуть виправити свої несиметричні брови.

В перманентний макіяж ми прагнемо до максимально симетричних брів, але не ідеально рівних. Зробити дві однакові брови просто не вийде як би ми всі цього не хотіли, та й не потрібно, так як невелика асиметрія сприймається людським оком більш гармонійно.

Важливу роль також відіграє наша міміка, при розмові, прояві різних емоцій м'язи обличчя скорочуються по-різному і одна брова зазвичай піднімається вище, інша ж може взагалі залишатися на місці, в цьому випадку потрібно шукати золоту середину. Також ми маємо справу з кістковим скелетом, надбрівними дугами на яких розташовуються брови, одна половина особи може бути більш опуклою. А на двох разновипуклих площинах просто неможливо намалювати симетричні лінії.

Так ось до чого я дівчинки, давайте не будемо малювати на своєму обличчі нові брови, яких там не було! Давайте підкреслимо Вашу природну індивідуальну красу, якщо є асиметрія, то намагаємося на скільки можливо скорегувати.

Забуваємо про трендові брови, картинки брів з інтернету, подруг, кінозірок і відштовхуємося від свого природнього росту брів.

Будьте неповторними.

Статті - перманентний макіяж

Статті та корисна інформація про те, що таке і як робиться перманентний макіяж