Перманентний макіяж питання і відповіді

Перманентний макіяж питання і відповіді

Чим відрізняється Перманентний макіяж від Татуажу?

Все це різні назви однієї і тієї ж процедури, введення фарбувального пігменту або мікропігментування пігменту в поверхневий шар шкіри за допомогою спеціальних апаратів.


Що таке мікропігментування і чим воно відрізняється від татуажу?

Мікропігментування, Перманентний макіяж і Татуаж - це все одне і теж !!! Новомодні тенденції придумування новомодних термінів давно всім відомих процедур, для залучення клієнтів.


Скільки тримається перманентний макіяж і коли оновлювати?

Ніхто не зможе Вам точно сказати і тим більше гарантувати той чи інший термін, протягом якого у Вас залишиться ефект перманентного макіяжу. Якщо перманентний макіяж зроблений якісно і спеціальними пігментами для перманентного макіяжу він не може триматися дуже довго. Справа в тому, що термін залежить від багатьох факторів, таких як: ваш тип шкіри, ваш вік, колір пігментів, техніка нанесення і навіть спосіб життя. Як правило строк протягом якого тримається татуаж становить від року до трьох років. Татуаж очей тримається довше! Для того, щоб завжди мати чудовий вигляд татуаж потрібно періодично оновлювати, якщо Ви не будете його оновлювати він безслідно вийде і нічого не залишиться, але це тільки в тому випадку, що татуаж був якісний.


Чи боляче робити перманентний макіяж?

Перед проведенням процедури перманентного макіяжу область пігментація знеболюється місцевої, аплікаційної анестезією, (уколів немає). Сучасні анестетики дуже сильні і до мінімуму зводять больові відчуття. Ступінь хворобливості залежить від індивідуальної чутливості організму. Для зменшення больового порогу постарайтеся уникати проведення процедури перманентного макіяжу в критичні дні і не хвилюватися - це підвищує рівень адреналіну в крові і не вживати напередодні алкоголь ... так як анестетики діють гірше, ніж звичайно.


Чи потрібно голити брови?

У жодному разі! Не треба нічого голити і вискубувати! Більш того - на процедуру бажано прийти з максимально відрослими бровами. Віддалятися будуть тільки ті волоски, що не впишуться в форму перманентного макіяжу.


Як підготуватися до процедури?

В день процедури, будь ласка, не приймайте кави та інші енергетики. Будь-які процедури, пов'язані з порушенням цілісності шкірного покриву бажано робити в середині циклу. Будь-які захворювання в стадії загострення, включаючи психосоматичний розлад, вагітність і період лактації, гіпертонія, є протипоказанням для проведення процедури перманентного макіяжу.


Як правильно доглядати за шкірою?

Після проведення процедури перманентного макіяжу остаточний результат також залежить від постпроцедурного домашнього догляду. Варто відповідально поставитися до рекомендацій майстра по догляду за зоною татуажу, основні правила якого НЕ мочити, не мажте, не чіпайте

Загальні рекомендації по догляду за перманентним макіяжем:

В незалежності від того в якій зоні був виконаний татуаж, його не можна розпарювати і мочити. Варто відмовитися від фізичних навантажень, солярію, сонячних ванн, також не використовувати декоративної косметики на час загоєння перманентного макіяжу.

Через дві години після процедури необхідно акуратно протерти зону татуажу змоченим чистою водою ватним диском і відразу після цього витерти насухо чистою серветкою.

Після татуаж на губах варто продовжувати 3-5 днів приймати протигерпесний препарати.

За необхідності губи можна змащувати тонким шаром вазеліну.

На 3-5 день скоринки ні в якому разі НЕ здирати

Не нехтуйте правила догляду за Вашим перманентним макіяжем і тоді його кінцевий результат Вас порадує!


Як довго заживає шкіра після процедури?

Первинна корочка сходить протягом 3-4 днів. Вторинна, легке лущення, до тижня. Буває індивідуальна реакція, при якій загоєння уповільнюється.


Як швидко зникають набряки?

Набряки виникають при роботі зі слизової: на очах і губах. Виражений набряк тримається протягом першої доби. Ступінь набряклості індивідуальна і проходить протягом 1-3 днів.


Які можуть виникнути наслідки після татуажу в майбутньому?

При дотриманні техніки і рекомендацій по догляду негативних наслідків після процедури не виникає. При недотриманні техніки і постпроцедурного догляду, можливі рубцювання, мутація кольору, інфікування. Можливі індивідуальні алергічні реакції, гранулематозная реакція на пігмент.


Які гарантії надає майстер?

Гарантія роботи тільки одноразовими витратними матеріалами. Голки розкриваються при клієнті. Дотримання всіх санітарно-гігієнічних норм проведення процедури. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Потрібно забезпечити умови для введення пігменту - гарантія, що ви не отримаєте червоні або сині брови.


Як довго триває процедура перманентного макіяжу?

Процедура татуажу триває приблизно 1,5-3 години. Це час включає в себе предпроцедурную консультацію, отрисовку ескізу і процес процедури перманентного макіяжу.